خرید بک لینک X

تور تایلند
برترین اخبار
مدل کیک عروسی
سایت خبری امید فارس
روز بلاگ
سایت ساز رایگان
ساخت وبلاگ
وبلاگدهی
سایت خبری قشم
خرید بک لینک X
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفت
تور مشهد
تخفیف شیراز
فروشگاه اینترنتی
دوربین مداربسته
خرید بک لینک ارزان
هزاری
آموزش سیستم های حفاظتی
بک لینک رایگان
جدیدترین کالاهای دیجیتال
فناوری اطلاعات, فناوری روز
امنیت اطلاعات
موبایل سامسونگ, موبایل اپل
تجهیزات شبکه
پایان نامه کشاورزی
پایان نامه رشته کشاورزی
پایان نامه معماری
پایان نامه رشته معماری
پایان نامه هنر
پایان نامه شیمی
پایان نامه کامپیوتر
پایان نامه اقتصاد
پایان نامه تاریخ
پایان نامه صنایع
پایان نامه حقوق
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه علوم اجتماعی
پایان نامه جامعه شناسی
الهیات فقه و فلسفه
فایل ارشد پایان نامه
مرکز دانلود تحقیق
پایان نامه ارشد
حقوق جزا خصوصی
پایان نامه مدیریت دولتی بازرگانی
پایان نامه ارشد ورد
سایت ارشد پایان نامه
مشاوره و برنامه ریزی کنکور
پایان نامه برق قدرت الکترونیک
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه رایگان
تولید غبارگیر صنعتی
ارشدها
پایان نامه دانلود ارشد
پایان نامه های ارشد
پایان نامه ارشد
پایان نامه حسابداری دولتی مالی
پایان نامه عمران
پایان نامه های ارشد
دانلود پایان نامه
پایان نامه جغرافیا
پایان نامه دات نت
فایل پایان نامه
پایان نامه
پایان نامه ارشد
پایان نامه
دسترسی پایان نامه
دانلود پایان نامه
پایان نامه ها
مقاله
تست ارشد
وبلاگدهی
خرید پایان نامه
دانلود پایان نامه
ساخت وبلاگ
ساختن وبلاگ
تبادل لینک
بک لینک
بک لینک ارزان
X
تبلیغات
بک لینک
راهنمای خرید آپارتمان های تهران

راهنمای خرید آپارتمان های تهران

در گذشته نه چندان دور، هر کس که قصد فروش خانه اش را داشت ، به کسبه محل از میوه فروش گرفته تا بقالی و نونوایی می سپرد که اگر کسی را می شناسند که در جست و جوی خانه است به آنها معرفی کنند.

بعدها شغل معاملات ملکی به وجود آمد. آنها بودند که خرید، فروش، رهن و اجاره خانه های محل را انجام می دادند و در ازای جوش دادن معامله درصدی را نیز خود به عنوان پورسانت می گرفتند تا این که در نهایت روزنامه ها وارد میدان شدند و اقدام به چاپ تبلیغات ملکی کردند. مردم هم به سمت این نوع تبلیغ سرازیر شدند. به هر حال حذف شدن واسطه به اندازه یک پورسانت به نفعشان می شد.

آغاز تبلیغات ملکی در اینترنت

اکنون سال ها است مردم با تبلیغات سنتی و در روزنامه ها خو گرفته اند و از چاپ در روزنامه ها و سایر متدهای سنتی برای تبلغ ملک خود بهره مند می شوند. اما نباید فراموش کنیم که گسترش اینترنت و تکنولوژی روش نوینی برای تبلیغ پیش پای ما گذاشته است. این روش ها به دلیل مزایایی بسیار بسیار زیادی که نسبت به تبلیغات سنتی دارند، امروزه مردم بسیاری را به سمت خود جذب کرده اند. باتوجه به این که در دنیای امروز استفاده از فناوری و تکنولوژی کمک حال بسیاری از مردم برای تبلیغاتشان شده است ، تصمیم گرفتیم تا شما را بیشتر با این تفاوت آشنا کنیم .

مزایای تبلیغات اینترنتی چیست؟

تبلیغات امروزی و یا به قولی اینترنتی، مزایای بسیاری نسبت به تبلیغات سنتی دارند. از هزینه کمی که دارند گرفته تا مخاطبان بیشمارش. در ادامه این مزایا را برایتان می شماریم.

هزینه

باید بدانید که هزینه ای که تبلیغ در فضای سنتی دارد، از جمله تبلیغ در روزنامه ها باعث می شود شما هزینه زیادی را متحمل شوید. گاه به دلیل فروش نرفتن ملکتان باید در چند نوبت آگهی دهید که همگی این ها هزینه هایی است که بر گردنتان گذاشته می شود.

اما در سوی دیگر و آنچه در استفاده از تبلیغات اینترنتی رخ می دهد، هزینه بسیار کمی است که شما ملزم به پرداخت آن می شوید. حتی گاه پا از این هم فراتر می رود شما با پرداخت هیچ هزینه ای می توانید برای آگهی ملک خود، از آن استفاده کنید. در این صورت شما آزاد هستید که بدون پرداخت هیچ هزینه ای در چند نوبت متفاوت ملک خود را معرفی کرده و تبلیغ کنید.

داشتن عکس

در روزنامه ها نمی توان عکسی از منزل خود به چاپ برسانید. تبلیغ شما اندازه محدودی دارد که اگر بخواهید آن را تغییر دهید و تعداد کلمات را بالا ببرید، گاه هزینه شما چند برابر می شود که در مقایسه با تبلیغ در اینترنت می توانیم بگوییم که ضرر کرده اید.

در تبلیغات اینترنتی شما می توانید به راحتی تصاویری از منزل خود به مخاطب نشان دهید که این کار می تواند معرفی بهتری از ملک شما ارائه دهد. از طرف دیگر اگر کسی از روی عکس ملک شما را نپسندید دیگر نیازی به بازدید حضوری نیست که وقت شما هم با بازدیدهای پشت سر هم و خسته کننده گرفته شود.

آزادی زمان

تبلیغات سنتی دارای زمان هستند. یعنی شما باید در نوبت قرار گیرید تا اگهی چاپ شود و اگر قصد فروش فوری ملکی را داشته باشید، این تبلیغات نمی توانند به شما کمکی کنند. به هر حال روزنامه است و تعداد محدود صفحاتش. همین امر باعث می شود که شما مجبور باشید گاه چند روز منتظر چاپ اگهی شوید.

اما تبلیغات اینترنتی کاملا نقطه مقابل این اتفاق است. شما هر زمان که بخواهید، در هر ساعتی از شبانه روز به راحتی می توانید در اینترنت تبلیغ کنید و اگر قصد فروش فوری منزلتان را داشته باشید این اگهی سریع شما را در این راه یاری می کند.

تاثیرات محیط زیستی

شاید با خود بگویید یک تبلیغ من تا چه اندازه کاغذ مصرف می کند و به محیط زیست آسیب می رساند اما این را بدانید که شما یک قطره از دریای تبلیغات سنتی هستید. تا وقتی باشند کسانی که در روزنامه ها املاک خود را تبلیغ کنند و صفحات نیازمندی ها را پر کنند، همواره درختانی هستند که قطع می شوند و آخر به روزنامه هایی تبدیل می شوند که سرانجامشان زباله دان است. اما اگر همگی تصمیم گیریم به چای چاپ تبلیغ در روزنامه، آن را در اینترنت منتشر کنیم دیگر صفحات روزنامه چاپ نمی شوند و درختی نیز قطع نخواهد شد. این تبلیغات اینترنتی نه تنها آسیبی به محیط زیست نمی زنند بلکه حامی آن نیز هستند.

تعداد مشاهده کننده های تبلیغ

نکته دیگر این که هدف ما از ثبت آگهی ملک این است که تعداد افراد بیشتری آن را ببینند. زمانی که ما در روزنامه تبلیغ می کنیم نمی توانیم متوجه شویم که چه تعداد تبلیغ ما را دیده اند، اما گاه تبلیغات اینترنتی این امکان را به ما می دهند تا تعداد بینندگان تبلیغ خود را بدانیم و متوجه شویم چند درصد از کسانی هستند که تبلیغ ما را مشاهده کرده اند، با ما تماس گرفته اند؟

گستره جغرافیایی

در تبلیغات سنتی همواره شاهد این امر هستیم که گستره تبلیغ شما حد و مرز جغرافیایی دارد.

یعنی اگر جهت درج آگهی آپارتمان https://www.sakenin.com/property/create/sell

تصمیم به استفاده از روزنامه را داشته باشید؛ در محدوده ای که آن روزنامه توزیع می شود، تبلیغتان قابل رویت است اما فضای اینترنت به شما این امکان را می دهد تا اگهی ملک خود را به تمامی مخاطبان عرضه کنید و دیگر هیچ محدودیت جغرافیایی برای شما وجود ندارد. در واقع چون اینترنت در تمامی دنیا قابل دسترسی است، تبلیغ فروش ملک شما نیز می تواند توسط تمامی مردم دنیا رویت شود در حالی که تبلیغات چاپی این امکان را به شما نمی دهد.

پیشنهاد آخر

در انتها سایتی را به شما معرفی می کنیم که هنگام فروش ملکتان، در کنار شما است و این امکان را به شما می دهد تا با قرار دادن 14 عکس و یا حتی فیلم ملک خود و ارتباط مستقیم با مشتری، ملک خود را بی واسطه بفروشید. سایت ساکنین در واقع سایت آگهی رایگان ملاک در تهران و سایر شهرهای ایران است.


سورس : amlakbartar.irancnblog.com/?p=51

+ نوشته شده در دوشنبه 17 مهر 1396ساعت 21:32 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 18

ویلا فروش و اجاره در تهران

به گزارش شهرک غرب و خرید و اجاره ویلا یادش به خیر! زمانی خانه هایمان به معنای واقعی خود، خانه بود. سکوت، آرامش، زیبایی همراه با حیاطی سر سبز که صبح ها با صدای کبوترهای یاکریم آن از خواب بیدار می شدیم. در زمانی نه چندان دور که زندگی هایمان در آپارتمان های تو در تو و چسبیده به هم خلاصه نمی شد، خانه معنایی دیگر داشت. در آن خانه ها بوی نم باران با صدای پرندگان، سمفونی هر روزه ساکنان بود و پنجره های همیشه باز، یاد زیبایی حیاط خانه در بهار و پاییز را با خود به همراه داشت.

اما امروزه زندگی هایمان عوض شده است. گاه فکر می کنم این آپارتمان هایی که هیچ روح و معنایی ندارند، ما را چون زندانیانی محبوس مجبور کرده اند آنها را بپذیریم و بخریم و در آنها زندگی کنیم.

زمانی از هر کجای تهران نگاه می کردیم قله سرفراز دماوند چشممان را نوازش می داد و از بزرگی و ابهت آن بود که به داشتنش افتخار می کردیم اما اکنون تا چشم کار می کند ساختمان های سیمانی نه چندان زیبایی را می بینیم که فضای شهریمان را تنگ و نفس گیر کرده اند.

آیا هنوز هم می توان در این تهران شلوغ که برج هایش راه دیدن آسمان را هم از ما گرفته است، خانه ای ویلایی و زیبا یافت که زندگی کردن را به معنای واقعی آن آموخته باشد؟ آیا می توان در بین شلوغی این شهر آرامشی از جنس طبیعت و سرزندگی پیدا کرد؟

باید بگوییم بله می توان. هنوز هم خیابان هایی در تهران وجود دارند که خانه های ویلایی و زیبایی را در خود جای داده که در عین مدرن بودن، یادی از گذشته نه چندان دور تهران را با خود به همراه دارند.

می خواهیم در این گزارش شما را با این خیابان ها آشنا کنیم تا اگر به سرتان زد از زندگی در برج و آپارتمان دوری کنید و برای خرید خانه های ویلایی در تهران و تغییر محل زندگی خود اقدامی کنید، این تغییر و تحول را با اطلاعات و آگاهی کامل انجام دهید تا از نتیجه آن راضی باشید .

شهرک غرب است و خانه های ویلاییش

شهرک غرب یکی از محله های تهران بوده که بخش هایی از آن را خانه ها ویلایی بسیار زیبا و در عین حال مدرن تشکیل داده است و سبک زندگی متفاوتی را در آن می توان مشاهده کرد. خانه های ویلایی شهرک غرب دارای شهرتی بسیار است. زیرا در بین شلوغی تهران، محیطی آرام و امن را برای ساکنان خود به ارمغان آورده است.

شهرک غرب که نام دیگر آن شهرک قدس است، دارای 6 فاز بوده که بیشترین منازل ویلایی این شهرک در فازهای، 1 ، 2، 3، 6 قرار گرفته اند. فاز یک این شهرک را می توان یکی از دنج ترین و آرام تر بخش تهران نامید که امنیت و آرامش از مهمترین ویژگی های این بخش به شمار می رود. اگر قصد رهن و اجاره خانه ویلایی در شهرک غرب را دارید، این فازها را به شما پیشنهاد می دهیم.

آب و هوای شهرک غرب

شهرک غرب یکی از بهترین شرایط برای زندگی خانواده ها را فراهم کرده و دارای آب و هوایی مناسب است . این شهرک به دلیل وزش دائمی باد که از غرب به سمت شرق تهران می وزد و همواره منجر به پالایش هوا شده و انبوه پارک ها و کوه های اطراف نیز باعث خوش آب و هوا شدن این منطقه گردیده است. از طرف دیگر این شهرک از لحاظ فرهنگی نیز غنی بوده و محیطی مناسب را برای زندگیتان ایجاد کرده است.

مرزبندی شهرک غرب

اگر بخواهید مختصات این شهرک را بدانید باید بگوییم شهرک غرب از شمال به بزرگراه نیایش و از جنوب به بزرگراه حکیم رسیده و از شرق به بزرگراه چمران و از غرب نیز به اتوبان یادگار امام منتهی می شود. این نوع دسترسی به اتوبان های تهران باعث شده است این شهرک تقریبا عاری از ترافیک باشد و رفت و آمد در آن به راحتی انجام گیرد.

خیابان های ویلایی شهرک غرب

خیابان هایی که در فاز های 1، 2، 3 و 6 قرار دارند نزدیک به 60 درصد ویلایی نشین هستند. مهمترین خیابان فاز یک خیابان ایران زمین بوده که گذر اردیبهشت معروفت ترین بخش این خیابان است. خانه های ویلایی ایران زمین از معروف ترین و بهترین خانه های شهرک به حساب می آید.

همچنین خیابان هایی چون خوارزم، مهستان، گلستان شمالی، گلستان جنوبی، هرمزان، فلامک، درختی، گل افشان و چندین و چند خیابان دیگر نیز از مهمترین خیابان شهرک غرب بوده که بخش های از آن را خانه های ویلایی تشکیل می دهند.

قیمت خانه های ویلایی در شهرک غرب

قیمت خانه های ویلایی شهرک غرب بسیار متغیر است. این تفاوت قیمت بستگی به خیابان، محله، امکانات، مساحت زمین، سن ساختمان و … است که اختلاف قیمت بسیار زیادی میان آنها ایجاد کرده است. این را باید بدانیم که شهرک غرب طیف گسترده ای از قیمت ها را شامل می شود . گاه خانه های ویلایی این شهرک با قیمت متری 15 میلیون فروخته می شود و گاه این قیمت به متری 46 میلیون تومان نیز می رسد. البته لازم به ذکر است که غالب خانه های ویلایی بین 19 تا 27 میلیون تومان متغیر است.

امکانات شهرک غرب

این شهرک را می توان شهرکی با امکانات کافی زندگی دانست. در واقع وجود چندین بیمارستان، مجتمع های تجاری بزرگ ، مدارس متعدد و ایستگاه مترو همگی امکاناتی است که این شهرک را به یکی از پر طرفدار ترین محله های تهران تبدیل کرده است.

حال اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که برای خرید خانه ویلایی در تهران مشتاق هستید، پیشنهاد می دهیم به سایت ساکنین مراجعه کنید و بهترین خانه های ویلایی تهران را با اطلاعات کامل و عکس های متعدد مشاهده کنید.

سایت ساکنین به شما این امکان را می دهد که مطابق بودجه خود بهترین خانه های موجود را ببینید و در نهایت با بررسی اطلاعات موجود بهترین انتخاب را داشته باشید.

+ نوشته شده در پنجشنبه 13 مهر 1396ساعت 13:39 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 20

ساخت و ساز، از سود تا ورشکستگی


داشتن سقفی بالای سر، نیازی است که هر انسانی به آن محتاج است. اهمیت مسکن تا حدی است که در شرایط جدید دولت ها نیز خود را مسئول این امر دانسته و برای آن برنامه می ریزند و قانون می گذارند و خود وارد عمل می شوند.

داشتن مسکنی مناسب در ایران به عنوان اصلی از حقوق شهروندی در نظر گرفته شده است و دولت ها برنامه های متعددی را برای آن تدارک دیده اند. اما باید بگوییم با وجود تلاش دولت ها، ارائه نامتناسب مسکن در کنار افزایش جمعیت در طی دهه های اخیر؛ باعث شده است مسکن از یک کالا مصرفی به کالای سرمایه ای تغییر جایگاه دهد.

در پی این امر، بازار مسکن با تقاضایی بیش از نیاز جمعیت رو به رو شده و بسیاری از افرادی که جهت خرید آپارتمان در تهران مراجعه می کنند، به واقع در جست و جوی سر پناه برای خود نیستند بلکه به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه می کنند. همین امر منجر به بالا رفتن قیمت زمین شده و کار را برای سازندگان مسکن سخت کرده است.

تهران، پیشروی ساخت و ساز در ایران

پانزده سالی می شود که تهران پیشرو در عرصه ساخت و ساز مسکن است. در تمامی این سال ها از شمال و جنوب تا شرق و غرب تهران در معرض ساخت و ساز آپارتمان هایی است که هر روز باعث می شوند، گستره تهران بزرگتر از قبل گردد. با وجود این امر زمین هایی که تا پیش از این بیابانی بیش نبود امروزه با وجود شهرک ها و خانه سازی ها جزئی از تهران شده اند اما همچنان می گویند تهران با کمبود مسکن مواجه است.

آیا ساخت و ساز به صرفه است؟

چند سالی می شود که بسیاری از سازندگان املاک تا حد بسیاری قید این کار را زده اند و سرمایه خود را جور دیگری به کار می گیرند. کاهش ساخت و ساز و سرمایه گذاری در این حوزه نشان می دهد که این بازار تا حد بسیاری با رکود مواجه شده است. بسیاری از این سازندگان مشکل خود را فروش خانه های ساخته شده عنوان می کنند و به همین دلیل علاقه ی خود را نسبت به ساخت و ساز از دست داده اند.

غالبا سازندگان قبل از ساخت و ساز حساب و کتاب می کنند که ساخت و ساز تا چه اندازه صرفه اقتصادی برایشان به همراه دارد. اما در سه چهار سال اخیر بازار مسکن با رکود مواجه شده و صدور پروانه ساختمانی به شدت کاهش یافته است. چندین و چند دلیل را می توان جهت کاهش ساخت و ساز عنوان کرد که در ادامه بازگو می کنیم:

کاهش قدرت خرید مردم

وقتی سازنده ای ملکی را می سازد با این امید این کار را شروع می کند که پس از اتمام کار آن ملک را فروخته و علاوه بر سرمایه اولیه سود پیش بینی شده نیز باز گردد. اما آنچه این روزها در بازار مسکن شاهد آن هستیم این است که به دلیل کاهش قدرت خرید مردم، بسیاری از خانه های ساخته شده فروش نمی رود. در واقع نه تنها سودی به دست سازندگان نمی رسد بلکه سرمایه اولیه آنها نیز بلوکه می شود. همین امر یکی از مهمترین دلایلی است که سازندگان را از ساخت و ساز باز می دارد و قدرت ریسک آنها را کاهش می دهد.

افزایش هزینه ساخت و ساز

از دیدگاه دیگر علاوه بر کاهش قدرت خرید مردم، افزایش هزینه ساخت و ساز نیز دلیل مهمی جهت کاهش ساخت و ساز سال های اخیر می باشد.

افزایش قیمت زمین های جواز دار جهت ساخت و ساز، مصالح ساختمانی و همچنین دستمرد مهندسین و کارگران، همگی عواملی هستند که ساخت و ساز را کاهش داده اند زیرا این امر باعث می شود سود حاصل از ساخت و ساز کاهش یافته و برای سازنده توجیه اقتصادی نداشته باشد. به طول مثال قیمت زمین در شمال تهران آنچنان بالا است که سازنده با در نظر گرفتن هزینه ساخت ، مجبور است سرمایه هنگفتی را در این راه هزینه کند. با این تفاسیر در نهایت خانه ای ساخته می شود که به دلیل قیمت بالای آن فروشش بسیار سخت می شود.

در واقع بسیاری از سازندگان معتقدند قیمت تمام شده ساختمان بالا است و بین سرمایه گذاشته شده و هزینه ساخت، تعادلی وجود ندارد. بر همین اساس است که بسیاری از سازندگان ترجیح می دهند تا سرمایه خود را به بانک گذاشته و ماهانه سود آن را دریافت کنند. این اقدام به مراتب ایمن تر و بی خطرتر از ساخت و ساز است.

آیا ساخت و ساز در بازار کنونی منطقی است؟

به میان مشاورین املاک رفتیم و از آنها در خصوص این مسئله پرس و جو کردیم. آیا ساخت و ساز در بازار کنونی و شرایط امروزی به صرف است یا خیر؟ در بین مشاورین املاک در واقع دو دیدگاه وجود دارد.

عده ای از آنها می گویند با توجه به بالا بودن هزینه ساخت و در نهایت فروش سخت آپارتمان ها در بازار راکد کنونی، ساخت ساز پشتوانه منطقی نداشته و این کار اشتباه است. آنها می گویند قرار دادن سرمایه در بانک سود بیشتری برایشان دارد و ساخت و ساز را درست نمی دانند.

اما در میان آنها دسته دیگری نیز هستند که دیدگاهی خلاف دسته اول دارند. این مشاورین املاک می گویند شرایط بازار کنونی از گذشته بهتر است و نگاهی خوشبینانه به آن دارند. آنها می گویند سود حاصله از این راه در بدترین حالت 30 الی 40 درصد است و می گویند حتی داشتند سرمایه گذاران و سازندگانی که بیش از 200 درصد سود کرده باشند.

این عده می گویند حتی اگر نتوان این واحد ها را به فروش رساند می توان با اجاره آپارتمان و خانه در تهران ، باز هم به سود رسید. پس در هر حالتی سود از آن شماست.

در این بین اما باید با نگاهی آگاهانه و با پشتوانه منطقی به چنین راهی پا گذاشت. باید بتوان با قدرت پیش بینی کرد که آیا این مسیر می تواند به سازنده سودی برساند یا خیر. یه شما پیشنهاد می دهیم تا جهت شناخت قیمت مسکن در تهران ، برای آشنایی با شرایط، به سایت ساکنین مراجعه کرده و آخرین اطلاعات و اخبار حوزه مسکن را در این سایت جست و جو کنید.

منبع :

ساخت و ساز، از سود تا ورشکستگی+ نوشته شده در چهارشنبه 12 مهر 1396ساعت 9:22 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 16

رشد قیمت مسکن در مناطق ۱ تا ۶ تهران

بر خلاف برخی از صاحبنظران که معتقدند سهم خانه های خالی در مناطق شمالی تهران بیشتر از سایر مناطق است و در نتیجه رشد قیمت مسکن در این مناطق کمتر از مناطق ضعيف تر تهران است، معتقدم رشد قیمت مسکن در مناطق ۱ تا ۶ تهران، کمتر از سایر مناطق این شهر نبوده و نخواهد بود.

+ نوشته شده در شنبه 8 مهر 1396ساعت 11:36 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 19

۶ محرک پاییزی بازار مسکن

مهم‌ترین محرک پاییزی خرید مسکن را «آمادگی دسته‌ای از فروشنده‌ها برای امضای قرارداد با دریافت بخشی از بهای ملک» تشکیل می‌دهد. «کاهش ۲۴ درصدی ارزش واقعی ملک طی ۴ سال» و «تمدید سقف تابستانی وام بدون سپرده» نیز دیگر محرک‌های موثر محسوب می‌شود.

احتمال رونق معاملات مسکن در نیمسال دوم ۹۶ با ورود «۱+۵» شتاب‌دهنده به فضای روانی و اقتصادی بازار پاییزی ملک، تقویت شد. مجموعه عوامل کلیدی درونی و بیرونی بازار مسکن در فصل جدید، به گونه‌ای جهت‌گیری شده که نیروی برآیند آنها می‌تواند بر «افت سنتی» دمای معاملات ملک در دوره پساتابستان –پایان فصل اصلی نقل و انتقالات ملکی- تاثیر بگذارد و نبض خرید و فروش آپارتمان در پایتخت را دست‌کم، در مرز تابستانی رونق حفظ کند. شروع بازار پاییزی معاملات آپارتمان در پایتخت از امروز با ۶ محرک خرید مصرفی همراه می‌شود که مهم‌ترین آنها «حرکت داوطلبانه یک گروه از فروشنده‌ها در تغییر شرایط مالی معامله» است. بررسی‌ها درباره چشم‌انداز معاملات مسکن در فصل جدید نشان می‌دهد: رشد نسبی حجم خرید آپارتمان در نیمه اول امسال و به‌خصوص در تابستان، تحت تاثیر شتاب‌دهنده‌های پاییزی، ادامه‌دار خواهد بود. نیمه اول امسال (بر اساس آخرین آمار که وضعیت بازار طی ۵ ماه منتهی به ابتدای شهریور ۹۶ را توضیح می‌دهد)، حجم معاملات خرید مسکن در پایتخت، حدود ۳ درصد افزایش پیدا کرد به‌طوری که اوج‌گیری خریدها در میانه تابستان باعث شد تیراژ فروش آپارتمان در این شهر تا نزدیکی دوره‌های رونق قبلی (نزدیک به ۱۷ هزار معامله خرید در ماه) پیش رود.

اکنون همزمان با تغییر فصل،‌ «۱+۵» شتاب‌دهنده معاملات مصرفی مسکن شامل «آمادگی فروش ملک با دریافت بخشی از بهای معامله» به‌عنوان محرک ویژه و همچنین «کاهش ۲۴ درصدی ارزش واقعی آپارتمان»، «پایبندی بانک‌ها به سقف بخشنامه‌ای نرخ سود بانکی»، «تمدید سقف تابستانی وام بدون سپرده خرید مسکن»، «امکان تسری اصلاحات مدنظر برای تسهیلات خرید به وام‌گیرنده‌های قبلی» و «بهبود نسبی سطح درآمدها ناشی از رشد مثبت اقتصادی» به‌عنوان ۵ محرک دیگر، باعث جلوگیری از دافعه پاییزی بازار مسکن خواهد شد.

گزارشی از شتاب‌دهنده ویژه معاملات خرید مسکن در این فصل حاکی است: طی یک ماه اخیر مسیر خرید آپارتمان‌های خارج از کانون معاملات، با حرکت داوطلبانه فروشنده‌ها، تا حدودی تسهیل شد. مالکان واحدهای میان‌متراژ و نه چندان بزرگ -۹۰ تا ۱۲۰ متر مربع- برای کنار آمدن با چالش فقر نقدینگی در اختیار متقاضیان خرید، حاضر شده‌اند مشروط به دریافت حداقل ۵۰ تا ۷۰ درصد بهای ملک، قرارداد فروش با خریدار امضا کنند. این مدل معامله ملکی، اغلب بدون تحویل کلید به خریدار و با تعیین مهلت زمانی حداکثر سه ماهه برای تسویه مابقی پول انجام می‌شود، به‌طوری که دریافت کلید به بعد از تسویه حساب کامل منوط است.

در ماه‌های اخیر به رغم تقاضای موثر خرید واحدهای بالای ۹۰ متر مربع از ناحیه مالکان متقاضی تعویض واحد – جابه‌جایی مالکان از واحد کوچک‌تر به واحد بزرگ‌تر یا برعکس- چون این نوع معاملات در گام اول مستلزم فروش واحد قبلی متقاضیان خرید است، در عمل، به دلیل سرعت پایین موتور معاملات در کل بازار، این دسته از متقاضیان موفق به جابه‌جایی عمده نشده‌اند. با این حال، در هفته‌های پایانی تابستان، فرصت‌دهی فروشنده‌ها در بازار واحدهای میان‌متراژ و نه چندان بزرگ به این دسته از خریداران از بابت امضای مبایعه‌نامه و تعیین مهلت برای تامین نقدینگی ناشی از فروش واحد قبلی، سبب شد حجم معاملات مسکن از سمت واحدهای خارج از کانون خرید و فروش تقویت شود.

تحقیقات میدانی نشان می‌دهد بازخورد مثبت فروش غیرنقد واحدهای مسکونی بالای ۹۰ مترمربع باعث شده دلالان ملک از این شیوه برای تهیه تبدیل پیشنهادهای جدید به فایل‌های پاییزی فروش آپارتمان استفاده کنند. در حال حاضر در تهران، واحدهای ۶۰ تا ۷۰ مترمربع، کانون اصلی معاملات خرید مسکن محسوب می‌شود. این واحدها ۱۵/۴ درصد کل معاملات ماهانه آپارتمان را به خود اختصاص می‌دهد. همچنین دامنه بزرگ‌تری از واحدهای کوچک‌متراژ –آپارتمان‌های ۵۰ تا ۷۰ مترمربع- رقمی معادل ۴۲ درصد کل معاملات خرید ملک مسکونی در پایتخت را تشکیل می‌دهد. در این گروه از واحدهای مسکونی، فروش غیرنقد به ندرت دیده می‌شود؛ ضمن آنکه نوسانات قیمت مسکن در این واحدها، بیش از واحدهای بزرگ‌تر است.

محرک بعدی معاملات مصرفی خرید ملک، «کاهش ۲۴ درصدی ارزش واقعی آپارتمان طی ۴ سال گذشته» است. طبق آمارهای دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن، متوسط قیمت مسکن در فاصله مهر ماه سال ۹۲ تاکنون، کمتر از یک میلیون تومان در مترمربع افزایش پیدا کرده است. شیب رشد قیمت مسکن در تهران از مهر ماه سال ۹۲ به‌واسطه شروع فرآیند تخلیه حباب قیمتی، منفی شد؛ به گونه‌ای که منحنی تورم مسکن در سطح پایین‌تر از تورم عمومی قرار گرفت. در حال حاضر، اگر چه شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی نسبت به مهر سال ۹۲، رشد ۴۸ درصدی را تجربه کرده است (نرخ تورم عمومی در مرداد امسال نسبت به مهر سال ۹۲) اما میزان رشد قیمت اسمی آپارتمان در تهران، به اندازه نصف این نرخ بوده است. به این ترتیب، ارزش واقعی واحدهای مسکونی در این فاصله زمانی، نه‌تنها افزایش نیافته که ۲۴ درصد نیز کاهش یافته است. این وضعیت که نبود زمینه سفته‌بازی ملکی در ماه‌های اخیر را نشان می‌دهد شرایط مناسبی برای خرید از سوی تقاضای مصرفی به‌وجود آورده است.

در این میان، «پایبندی بانک‌ها به سقف بخشنامه‌ای نرخ سود سپرده‌های بانکی» در روزهای گذشته از بخشنامه بانک مرکزی، می‌تواند تحرک تازه‌ای در معاملات ملک در فصل جدید ایجاد کند. این محرک، دو دسته تقاضای مسکن شکل می‌دهد. دسته اول، آن دسته از خریدارانی هستند که جنس خرید آنها مصرفی محسوب می‌شود اما تاکنون با در اختیار داشتن نقدینگی قابل توجه، بازار پول را به دلیل نرخ سود بالای ۲۰ درصد در گذشته، برای سپرده‌گذاری ترجیح می‌دادند. این گروه، به منظور تقویت توان مالی خرید آپارتمان با استفاده از فرصت ثبات نسبی قیمت مسکن، همواره طی یک سال اخیر در خرید ملک، تاخیر کرده است اما در ماه‌های آینده با سررسید شدن دوره سپرده‌گذاری، با توجه به سطح پایین نرخ‌های جدید سود از یکسو و نوسانات تک رقمی قیمت مسکن از سوی دیگر، بازار مسکن مقصد این دسته از سپرده‌گذاران خواهد بود. دسته دوم نیز تقاضای سرمایه‌ای می‌تواند باشد.

در آخرین روز کاری شهریور ماه، بانک عامل بخش مسکن شرایط تابستانی پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن در سقف‌های ۸۰ میلیون تومان برای مجردها و ۱۲۰ میلیون تومان برای زوجین را تمدید کرد. بر این اساس، این دو نوع تسهیلات بدون سپرده که با خرید اوراق، قابل دریافت است، تا پایان فصل پاییز کماکان به متقاضیان پرداخت می‌شود. پیش‌تر، این احتمال وجود داشت سقف وام اوراق از ابتدای پاییز به ۷۰ میلیون برای مجردها و ۱۰۰ میلیون تومان برای زوجین کاهش پیدا کند. در حال حاضر تمدید سقف تابستانی تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن و از آن مهم‌تر، سطح مناسب قیمت اوراق –کمتر از ۸۰ هزار تومان برای هر فقره اوراق ۵۰۰ هزار تومانی تسهیلات- به‌عنوان یکی دیگر از شتاب‌دهنده‌ها، امکان استفاده از تسهیلات برای خریداران پاییزی ملک را فراهم کرده است.

گزارشی از یک شتاب‌دهنده بانکی دیگر برای معاملات پاییزی، مشخص می‌کند: پیام پنج‌شنبه گذشته وزیر راه و شهرسازی به آن دسته از متقاضیان خرید مسکن که در انتظار اعمال اصلاحات در سبد تسهیلات مسکن هستند، می‌تواند بخشی از تاخیرهای معاملاتی ملک را برطرف کند. مطابق آنچه وزیر راه و شهرسازی درباره نحوه رفع اشکال از تسهیلات خرید مسکن و دامنه پوشش آن مطرح کرده است، «امکان تسری اصلاحات مدنظر برای تسهیلات خرید به وام‌گیرنده‌های قبلی» وجود دارد. بر این اساس، چنانچه در هفته‌ها یا ماه‌های آینده، متولی بخش مسکن موفق شود با اخذ مجوز از بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، مبلغ اقساط ماهانه وام خرید مسکن را از طریق کاهش نرخ سود و افزایش طول دوره بازپرداخت به ۲۰ سال کاهش دهد، شکل اصلاحی تسهیلات خرید مسکن، شامل حال وام‌گیرنده‌های قبلی نیز خواهد شد. بنابراین، در این مقطع، دلیلی برای تاخیر در خرید مسکن به قصد استفاده از شرایط بهتر تسهیلات وجود ندارد.

کارشناسان اقتصاد مسکن، مثبت شدن رشد اقتصادی در فصل بهار امسال را عاملی برای بهبود قدرت خرید مسکن ناشی از افزایش نسبی درآمدها عنوان می‌کنند. به این ترتیب، در ماه‌های آینده، بازار معاملات مسکن از این محل نیز تاثیرپذیری مثبت خواهد داشت.

کانون معاملات مسکن کجاست؟

رشد حدود ۵ درصدی میانگین قیمت مسکن در ۵ ماه اول امسال، جایگاه آپارتمان‌ها در رتبه‌بندی قیمت فروش را تغییر داد. سال گذشته ۳۱/۵ درصد معاملات مسکن در تهران به آپارتمان‌های زیر ۳۰۰ میلیون تومان اختصاص داشت اما امسال این سهم به ۲۴/۶ درصد کاهش یافته و در ازای افت ۷ درصدی فروش این واحدها، سهم واحدهای با قیمت کل ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است. در حال حاضر‌، بیشترین فروش در بازه‌های قیمتی مختلف، به آپارتمان‌های ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومانی اختصاص دارد. سهم این واحدها، ۱۳ درصد کل معاملات است.

فراخوان ایده برای دو چالش مسکن

وزارت راه و شهرسازی با حمایت از راه‌اندازی یک مرکز پرورش ایده‌های مرتبط با بخش مسکن و تامین مالی مسکن، برای چگونگی حل دو چالش در این بخش،‌ فراخوان داد. وزیر راه و شهرسازی پنج‌شنبه گذشته با حضور در مراسم افتتاح مرکز پرورش ایده‌های مرتبط با بازار مسکن و نظام تامین مالی در این بخش که در یکی از بانک‌های کشور ایجاد شده است، گفت: دو معادله در حال حاضر در بازار مسکن چالش‌برانگیز شده که یکی به «نحوه عرضه خانه‌های خالی به بازار مصرف» برمی‌گردد و دیگری به «چگونگی ورود به بافت فرسوده» مربوط است. خانه‌های خالی که بخشی از آنها، واحدهای خارج از دایره تقاضای مصرفی است، یک «مساله» در بخش مسکن است که برای حل آن باید ایده‌های متنوع و البته موثر، مورد بررسی قرار بگیرد و بهترین آن، انتخاب شود.

در بافت فرسوده نیز مدل سرمایه‌گذاری و ساخت و ساز با آنچه انبوه‌سازان در گذشته در خارج از شهرها در قالب مسکن مهر انجام می‌دادند، کاملا متفاوت است. در بافت فرسوده، سازنده یا سرمایه‌گذار با انبوه منافع ریز و متفاوت مالکان املاک کلنگی روبه‌رو است که باید نقطه اشتراک منافع در این محدوده از شهرها برای تخریب و نوسازی،‌ شناسایی شود. صاحبان ایده‌های مرتبط با بخش مسکن و ساختمان و نظام تامین مالی مسکن برای این دو چالش و همچنین نحوه همراستا کردن جنس تقاضای مسکن (میل به خرید واحدهای کم متراژ) با الگوی فعلی ساخت و ساز (بزرگ‌سازی)، می‌توانند راه‌حل‌های کاربردی خود را به این وزارتخانه ارائه کنند.

+ نوشته شده در شنبه 1 مهر 1396ساعت 10:37 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 24

خرید خانه راحت تر با این مقاله

خ مثل خانه ،

به گزارش وبلاگ املاك خريد فروش اجاره كه مقاله جالب در مورد مسكن نوشته در زيد مقاله رو براتون گذاشتم

رشد و نمو هر شخصي در خانه اي كه زندگي مي كند متفاوت است ، بسياري از افراد يك جامعه اگر از نظر اجتماعي و اقتصادي و يا تحصيلات با هم متفاوت هستند و يا تربيت هاي گوناگوني دارند يكي از عواملش محله و يا خانه است كه در آن زندگي مي كنند چون بي شك وقت زيادي از عمر يك فرد در خانه است . ايستگاه تربيتي با حضور اعضاي خانواده در خانه شكل مي گيرد پس بنابراين حفظ ارزش هاي اخلاقي و يا حتي ديني و اجتماعي مي تواند از بعد فيزيكي نيز به خانه مرتبط شود.

مشكلات خريد مسكن (خانه):

در كشورهاي مختلف خريد و فروش خانه و يا حتي اجاره كردن آن با هم متفاوت است و يكي از كشورهايي كه مردم مي خواهند خانه بخرند و زمان زيادي طول مي كشد كشور ايران است با همه پس اندازها و سختي هاي كه افراد متحمل مي شوند حالا مي خواهند يك خانه تهيه كنند ، شكل سنتي آن كه هنوز هم بايد اجرا شود و به كمك سيستم هاي آنلاين بيايد مشاورين املاك هستند . آنها متخصصين اين رشته مي باشند البته به خاطر اينكه افراد در خريد خانه بعدا دچار تريد مي شوند يا از خريد خانه مورد نظر كمي پشيمان مي شوند آنها را يعني مشاورين املاك را مقصر اصلي مي دانند .

خريد خانه از طريق سايت هاي آنلاين :

اتفاق جديدي در كشور ايران مي باشد چند سالي است كه چندين شركت در قالب چند سايت كه حالا اعتباري براي خود كسب كرده اند مجري خريد و فروش آنلاين شده اند البته آنلاين بودن خدمات مسكن مزايايي دارد … شما با هر بودجه اي كه عرف خريد يك خانه است ابتدا به دنبال محله هايي مي گرديد كه با بودجه شما مطابقت داشته باشد بنابراين ده ها فايل خانه را كه براي فروش عرضه شده است را مشاهده مي كنيد با حوصله بيشتري مي توانيد آنها را قبل از مراجعه حضوري بررسي كنيد . امروزه مراجعه حضوري هم وقت بيشتري صرف مي شود و هم هزينه هايي در پي دارد . سرويس هاي آنلاين كمك شاياني در زمينه تصميم گيري درست يك فرد دارند.

افراد جامعه آيا در خريد مسكن موثر هستند؟

بي شك در همه شهرها در تمام نقاط دنيا مردم محله هاي يك شهر را طبقه بندي مي كنند . و هميشه دوست دارند در محله هايي زندگي كنند كه مشهورتر و امكانات بهتري دارد بنابراين افراد يك محله و منطقه مي توانند نقش بسزايي در روند قيمت ها و شكل گيري امكانات آن جا نقش داشته باشند . معماري و ساخت و ساز خانه ها و افراد طبقه بالاي اجتماعي و اقتصادي در محله هايي كه در هر شهر وجود دارند اين نقش را ايفا مي كنند .

مشاورين مسكن:

شغلي كه هيچگاه كم رنگ نمي شود چون هميشه افراد به داشتن يك خانه نياز دارند و آنها در هر طبقه اي از جامعه باشند مي توانند به افراد اين سرويس را ارئه دهند . مشاورين كه در اين حرفه فعاليت مي كنند اگر بخوانند ماندگار باشند بايد مانند همه شغل هاي ديگر نظر و اعتماد مشتريان را جلب كنند ونه اينكه فقط يك واسطه باشند بايد اطلاعات درستي در اختيار مشتري و فروشنده قرار دهند و تا پايان يك معامله آن ها را پشتيباني كنند كه البته اين مسئله در ايران به اين شكل رعايت نمي شود پس بنابراين سرويس هاي آنلاين خانه از اين خلع استفاده كرده و خود را به همين علت بيشتر و بهتر از خيلي از مشاورين املاك در جامعه معرفي كرده اند .

سرويس هاي آنلاين براي مشاوره به مشتريان خريد خانه چه نقشي دارند؟ :

در ابتداي تصميم گيري و بودجه بندي خانوارها اين سرويس ها نقش بازي مي كنند به طوري كه مردم شروع مي كنند به گشتن و مي خواهند بهترين را با آن پولي كه در اختيار دارند بخرند . بهترين ها زماني كسب مي شود كه شما ده ها مورد را بتواني به راحتي مشاهده كني .. محله را .. امكانات را .. تعداد واحدها را .. و غيره و وقتي حضوري مراجعه مي كنند بتوانند تصيم نهايي را با كمك مشاورين بگيرند . نقش سايت هاي آنلاين خريد خانه مي توانند از اين كه الان در كشور است مهمتر شود يعني زمانيكه با مجوزهاي لازم از ادارات مرتبط مردم به آنها اعتماد كنند و راه و روش اساسي كشورهاي توسعه يافته انجام دهند

سايت هاي آنلاين خريد فروش مسكن مثل : ساكنين مي توانند يك شهرداري كوچكي باشند كه خدمات زيادي را به افراد جامعه ارائه دهند و خود را در اين زمينه توسعه دهند .

ساكنين يك سيستم مناسب كاربر پسند راحت و مفيد براي جستجوي ملك است .

از زماني كه مشاغل خود را در سيستم هاي آنلاين معرفي كرده اند هم هزينه هاي خود را كمك كرده اند هم مشتريان بيشتري كسب كرده اند و از هم مهمتر سرويس هاي رايگاني در اختيار صدها كاربر قرار داده اند كه بتوانند مشخصات خانه خود را در آن جا قرار دهند و صدها كاربر كه مي خواهند اين اطلاعات را مشاهده كنند .

+ نوشته شده در پنجشنبه 16 شهريور 1396ساعت 19:30 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 23

9 مجموعه تامین مالی حوزه مسکن و ملک

در سال 1395 ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق رهن ثانویه از سوی بانک مسکن جهت قدرت وام‌دهی بانک‌ها منتشر شد و فورا به فروش رفت و اخیرا مدیرعامل بانک مسکن گفت که به زودی مرحله عدی انتشار اوراق رهنی شروع خواهد شد.

به تازه گی، مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرده نه مجموعه تامین سرمایه در کشور وجود دارد و این مجموعه هابه عنوان واسطه انتشار اوراق بهادار میان بانکی و بازار سرمایه در دست دارند، و مجموعا موفق به دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تامین مالی شده اند. در هر صورت با نظر به شرکت های تامین سرمایه باید مانند بانک ها نسبت کفایت سرمایه را افزایش دهند.

بازار سرمایه باید کمک به بازار پول باشد که بار اصلی تامین مالی کشور حالا روی دوش شبکه بانکی می باشد و سهم تامین مالی پروژه‌ها از طریق نظام‌بانکی در کشور حدود ۹۰ درصد می باشد.

+ نوشته شده در سه شنبه 14 شهريور 1396ساعت 19:34 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 24

ملک لوکس برای مشکل پسندان

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

با وجود ساخت خونه های لوکس و متفاوت خیلی از افراد تزئینات داخلی خونه های لوکس رو نمی پسندند. اگر به دنبال خرید خونه های لوکس هستین می تونین با خرید املاک لوکس که ساخت جدیدی دارند فضای داخلی خونه را به سلیقه خودتون به شکل لوکس و زیبا تزئین کنین. املاک و خونه های لوکسی که ساخت جدیدی دارند و با استفاده از معماری مدرن ساخته شدند انتخاب خوبی برای مشکل پسندان است. نمای زیبا و متفاوت خونه های لوکس که با استفاده از نور پردازی مناسب تزئین شده فضایی چشمگیر رو ایجاد میکنه که نظر افراد مشکل پسند رو هم میتونه به خودش جلب کنه. ساختمون ها و املاک مسکونی جدید با بهترین طراحی نقشه های ساختمونی و استفاده از بهترین کفپوش ها و کابینت های زیبا انتخاب مناسبی برای افراد مشکل پسنده. جستجو در فضای مجازی دید خوبی به خریداران این نوع از خونه ها میده. دیدم که دوست دارم با علاقمندان به معماری لوکس و مدرن امروزی یک ویدئو جالب در آپارات سایت ساکنین به اشتراک بذارم و از اونها دعوت کنم تا از این ویدئو دیدنی در شبکه اجتماعی ساکنین دیدن کنند.

+ نوشته شده در يکشنبه 22 مرداد 1396ساعت 23:28 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 33

کابینت مناسب برای آشپزخانه های مختلف

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

طراحی خیلی از کابینت هایی که برای آشپزخانه های مختلف ساخته می شه به نوعی است که بتوان از آن برای خانه های مختلف استفاده کرد. کابینت های ساده ای که از جنس های خوب ساخته میشه برای هر آشپزخانه ای مناسبه.

آشپزخانه های خانه های ایرانی به نوعی تزئین می شوند که با سلیقه خانوم های ایرانی سازگاری داشته باشند. کابینت های مناسبی که برای آشپزخانه های ایرانی می تواند با سلیقه هر خانوم ایرانی سازگار باشه کابینت های گلاسه با رنگ سفید است.

زیبایی آشپزخانه های ایرانی دیگه مفهوم گذشته خود را از دست داده و زیبایی آشپزخانه و فضای کلی خانه به معنی استفاده از وسایل ساده است. سادگی توی فضاهای خانه های ایرانی که جدید هستند دیده می شه.

سادگی خانه های ایرانی همراه با طراحی و تزئین خانه ها و آپارتمان ها توانسته در شادابی روحیه افراد مختلف تاثیر زیادی داشته باشه. تزئین خانه ها با کمترین امکانات ممکن می تواند با انتخاب رنگ خوب و چیدن وسایل به صورت مناسب یک فضای زیبا را به وجود بیاره.

برای انتخاب کابینت چیزی که بیشتر مورد پسند خانوم های مختلف هستش استفاده از کابینت هایی است که جزئیات کمی دارند و سادگی خودشان را در فضای خانه حفظ کنند..

+ نوشته شده در چهارشنبه 4 مرداد 1396ساعت 0:52 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 43

کابینت روشن مناسب آشپزخانه کم نور

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

بیشتر خانواده ها به دنبال این هستند که خانه ای که می خرند را طوری طراحی کنند که هم زیبایی خانه چندیدن برابر بشه و هم فضای خانه روشن و دلباز بشه. خیلی کم دیده می شه که کسی از خانه های تاریک و کم نور خوش بیاد و بخواد آن را بخره. برای اینکه بتوانید یک فضای روشن را توی خانه به وجود بیارین بهتره از رنگ هایی استفاده کنید که روشن باشه. کابینت هایی که روشن هستن برای آشپزخانه های تاریک انتخاب مناسبیه. اگر از کابینت های روشن در آشپزخانه های کم نور استفاده کنید می توانید فضایی دلباز را در خانه به وجود بیارید. انتخاب رنگ کابینت تیره برای آشپزخانه های تاریک شما یک انتخاب اشتباهه. رنگ تیره کابینت اگر در آشپزخانه تاریک استفاده بشه محیط دلگیری را برای خانواده به وجود می آورد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 4 مرداد 1396ساعت 0:53 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 35

انجام پایان نامه مدیریت