خرید بک لینک X
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفت
تور مشهد
تخفیف شیراز
فروشگاه اینترنتی
دوربین مداربسته
خرید بک لینک ارزان
هزاری
آموزش سیستم های حفاظتی
بک لینک رایگان
جدیدترین کالاهای دیجیتال
فناوری اطلاعات, فناوری روز
امنیت اطلاعات
موبایل سامسونگ, موبایل اپل
تجهیزات شبکه
پایان نامه کشاورزی
پایان نامه رشته کشاورزی
پایان نامه معماری
پایان نامه رشته معماری
پایان نامه هنر
پایان نامه شیمی
پایان نامه کامپیوتر
پایان نامه اقتصاد
پایان نامه تاریخ
پایان نامه صنایع
پایان نامه حقوق
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه علوم اجتماعی
پایان نامه جامعه شناسی
الهیات فقه و فلسفه
فایل ارشد پایان نامه
مرکز دانلود تحقیق
پایان نامه ارشد
حقوق جزا خصوصی
پایان نامه مدیریت دولتی بازرگانی
پایان نامه ارشد ورد
سایت ارشد پایان نامه
مشاوره و برنامه ریزی کنکور
پایان نامه برق قدرت الکترونیک
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه رایگان
تولید غبارگیر صنعتی
ارشدها
پایان نامه دانلود ارشد
پایان نامه های ارشد
پایان نامه ارشد
پایان نامه حسابداری دولتی مالی
پایان نامه عمران
پایان نامه های ارشد
دانلود پایان نامه
پایان نامه جغرافیا
پایان نامه دات نت
فایل پایان نامه
پایان نامه
پایان نامه ارشد
پایان نامه
دسترسی پایان نامه
دانلود پایان نامه
پایان نامه ها
مقاله
تست ارشد
وبلاگدهی
خرید پایان نامه
دانلود پایان نامه
ساخت وبلاگ
ساختن وبلاگ
تبادل لینک
بک لینک
بک لینک ارزان
X
تبلیغات
بک لینک
راهنمای خرید آپارتمان های تهران

راهنمای خرید آپارتمان های تهران

نرخ خرید و قیمت مسکن

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

برای خرید مسکن در برخی از موارد شاهد افزایش ناگهانی قیمت در سال های مختلف بوده ایم و این شوک ناگهانی سبب کاهش معاملات مسکن و کاهش خرید و فروش و رکود معاملات مسکن شده بود و با این اوضاع بسیاری از ساختمان های جدید و آپارتمان های نوساز فروخته نشدند.

به نقل از معاون وزیر راه و شهرسازی که توسط باشگاه خبرنگاران جوان نوشته شده است پیش بینی شده که قیمت مسکن امسال نیز افزایش ناگهانی ندارد و شاهد افزایش قیمت مسکن نخواهیم بود.

با توجه به این که افزایش ناگهانی قیمت ممکن است باعث کاهش معاملات در مورد خرید مسکن شود و در این زمینه بسیاری از افراد معامله ای صورت ندهند با تعادل در قیمت ها و ثابت ماندن آنها ممکن است که بتوان شاهد تغییراتی در خرید مسکن بود و نرخ خرید مسکن و خرید املاک و زمین با قیمت مشخص برای خریداران می تواند سبب افزایش معاملات ملکی شود.

با توجه به این که شیب افزایش قیمت مسکن با نرخ تورم در چند سال گذشته رابطه داشته است بیان شده که نرخ قیمت مسکن نیز با توجه به نرخ تورم در امسال پیش بینی می شود و با توجه به این مورد نوسان قیمت مسکن و یا افزایش در قیمت مسکن را نخواهیم دید. با توجه به این که اگر قیمت تقریبا ثابت بماند افرادی که برای خرید منزل پیش بینی در قیمت مورد نظر را داشته اند راحت تر می توانند اقدام به خرید ملک نمایند. در مورد همه انواع املاک از جمله آپارتمان و یا خانه های ویلایی اگر تورم قیمت وجود نداشته باشد خرید و فروش توسعه پیدا خواهد کرد و از رکود خارج می شود.

+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 22:06 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 6

معماری و طراحی داخلی خانه

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

همان طور که می دانید برای همه افراد داشتن خانه ای مناسب و طراحی مناسب با معماری داخلی خوب و شیک مهم می باشد و وقتی فردی اقدام به خرید ملک می نماید مایل است که فضای داخلی ملک مورد نظر خود را تا حد امکان بهبود بخشیده و از فضای داخلی ایجاد شده حداکثر استفاده را نماید از این رو می توان چیدمان و طراحی داخلی ساختمان را به نحوی ترتیب داد که محیظی جذاب و دلنشین برای زندگی ایجاد شود.

بسیاری از خریداران املاک پس از خرید مسکن مورد نظر خود با در نظر گرفتن فضایی که دارند با مشاورین و یا طراحان داخلی ساختمان مشورت کرده و شروع به طراحی داخلی ساختمان خود می کنند و بسیاری از افراد دیگر برای این امر خود به تنهایی دست به کار می شوند. به هر صورت معماری داخلی و دکوراسیون داخلی ساختمان نقش مهمی در ایجاد روحیه مناسب دارد.

می توان با ایجاد تناسب برای تجهیزات داخلی منزل و چیدمان درست و شیک وسایل داخلی ساختمان یک آپارتمان شیک را درست کرد. اصول انتخاب و استفاده درست از رنگ های مناسب برای فضای داخلی آپارتمان و هماهنگ کردن این رنگ ها با چیدمان داخلی می تواند معماری منزل را چندین برابر بهتر نشان بدهد. کارایی درست و استفاده از مصالح درست و مناسب برای کفپوش های داخلی در فضای منزل در قسمت های مختلف یک آپارتمان می تواند در ایجاد فضایی دلنشین نقش مهمی داشته باشد.

به هر ترتیب رنگ های داخلی استفاده شده و طراحی دیوار و کفپوش های آپارتمان و یا هر نوعی از املاکی که داشته باشید می تواند برای جذاب شدن فضای مورد نظر برای زندگی بسیار تاثیر داشته باشد.

+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 22:05 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 4

معماری داخلی آپارتمان های کوچک

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

برای معماری آپارتمان های کوچک و در کل فضاهای کوچک می توان از ایده های متفاوت و متنوعی بهره گرفت تا استفاده مناسب از فضا صورت بگیرد و در ضمن بتوان محیطی جذاب و دلنشین برای فضای خانه در نظر گرفت.

با توجه به این مورد که در مورد خرید آپارتمان برای خریدار، فضای مناسب و کافی با توجه به متراژ مورد نظر خریداری شده مهم می باشد از این رو بهتر است که طراحی ساختمان به نحوی باشد تا بتوان حداکثر بهره را از فضای داخلی آپارتمان برد.

برای طراحی و معماری ساختمان ایده های متفاوتی وجود دارد و با توجه به نقشه های طراحی می توان شاهد وجود انواع متفاوتی از فضاهای داخلی برای ساختمان بود و عموما بهتر است که اگر فضای داخلی آپارتمان خریداری شده کافی نیست تا حد امکان معماری داخلی را بهبود بخشید تا امکان استفاده مناسب از فضا برای مالک ایجاد گردد و به طور کلی هر اندازه که فضای ملک مورد نظر بهتر و بیشتر باشد و فضای اضافی و خالی نداشته باشد خرید و فروش این نوع از املاک و یا معاملات برای خرید و فروش آپارتمان بهتر صورت می گیرد.

ایده هایی نظیر پارتیشن بندی فضای داخلی منزل برای تفکیک نقاط مختلف آن و یا طراحی داخلی و استفاده از مبلمان تاشو و وسایلی که جای کمتری می گیرند باعث دلبازتر شدن و بهتر شدن فضای منزل می گردد. طراحی قفسه ها و کتابخانه ها برای نگهداری و چیدن وسایل منزل می تواند از جمله موارد طراحی مناسب داخلی برای مالک آپارتمانی باشد که احساس می کند با فضای کمی روبروست.


+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 22:04 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 6

معاملات مجازی اجاره مسکن در تهران

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

برای اجاره و یا هر نوع معاملات ملکی در تهران و یا اجاره مسکن و اجاره آپارتمان می توان به صورت مجازی اقدام کرد بدین صورت که از طرق اینترنتی می توان به سایت مشاوران مجازی در رجوع کرده و موارد مناسب در مورد ملک و مسکن را بررسی کرد و مورد ارزیابی قرار داد و هر نوعی از مسکن را که با توان مالی فرد متناسب است انتخاب نموده و معامله کرد.

از آنجایی که فضای مجازی امروزه طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای انواع معاملات از جمله معاملاتی از قبیل معاملات مسکن و خرید و فروش ملک و یا رهن و اجاره آپارتمان به سایت های اینترنتی مراجعه می کنند تسهیل در اموری مانند رفت و آمد و کم شدن ترافیک در شهرهای بزرگی مانند تهران صورت گرفته است و از این رو این سایت ها مورد حمایت و توجه قرار گرفته اند و البته باید این سایت ها و یا مشاوران مجازی املاک تاییدیه های لازم را مبنی بر مجاز بودن فعالیت خود در زمینه مورد نظر داشته باشند.

برای تولید و افزایش اشتغال نیز می توان این معاملات مجازی را برای اهداف متفاوت در مورد املاک انجام داد و خرید و فروش مجازی ملک و رهن و اجاره با شرایط مناسب برای هر دو طرف معامله می تواند سودآور باشد. رشد سایت های املاک که به صورت مجازی کار می کنند برای اجاره املاک زیاد می باشد و اجاره ملک و یا اجاره آپارتمان با در نظر گرفتن شرایط مناسب می تواند با بررسی شرایط مساعد موجود در این سایت ها صورت بگیرد. اجاره مسکن و آپارتمان با در نظر داشتن بهترین ها میسر می شود و می توان قیمتی مناسب را برای معاملات مجازی مسکن در نظر گرفت.


+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 22:03 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 6

معاملات مجازی خرید و فروش مسکن

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

اقدام به خرید مسکن و همین طور فروش مسکن به صورت مجازی و غیر حضوری رو به افزایش می باشد و بازار این نوع از معاملات امروزه خیلی داغ شده است و طرفداران زیادی دارد و می توان شاهد این نوع از خرید و فروش مجازی املاک در شهرهای بزرگ به خصوص تهران بود.

خرید و فروش املاک در شهرهای بزرگ مانند تهران سبب شده که مزایای زیادی از این جهت برای خریدار مسکن و فروشنده ملک به وجود آمده و از این رو این امر مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. از جمله موارد مفید و مهمی که در این رابطه به وجود آمده است افزایش اشتغال و کاهش ترافیک برای خریدار و فروشنده املاک می باشد و سبب صرفه جویی در وقت و زمان و همین طور صرفه جویی در هزینه برای هر دو طرف معامله می شود.

برای انجام معاملات مسکن و خرید و فروش املاک برای مشاورین املاک مجازی که دارای تاییدیه و شناسنامه از طرف اتحادیه مشاوران املاک است می توان اقدام نمود و هر نوعی از خرید و فروش را به صورت مجازی انجام داد. این نوع از معاملات مجازی برای خرید مسکن و خرید آپارتمان و یا رهن و اجاره مسکن امروزه دارای رشد بیشتری نسبت به چند سال گذشته شده و استقبال بیشتری از این نوع خرید و فروش صورت گرفته است. متقاضیان مسکن می توانند به راحتی با دسترسی به اینترنت منطقه مورد نظر خود را برای خرید املاک مشخص کرده و از طرق مختلفی اطلاعات مناسبی در این مورد حاصل کنند و سپس اقدام به خرید ملک مناسب و مورد نظر خود نمایند و البته این امر بهتر است از مشاوران املاک مطمئن و شناسنامه دارد صورت بگیرد.


+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 22:01 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 5

سبک های کم هزینه معماری آپارتمان

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

برای داشتن آپارتمانی زیبا و دلنشین می توان ایده های مناسبی را برای معماری داخلی آن در نظر گرفت تا علاوه بر کم هزینه بودن ایده ها بتوان یک دکوراسیون داخلی خوب و مناسب را برای آپارتمان پیاده کرد. فضای داخلی خانه مورد نظر با به کار بردن چند ایده کاربردی می تواند تبدیل به محیطی بسیار جذاب برای مالک ساختمان شود و همه افرادی که در آن زندگی می کنند از طراحی فضای داخلی ساختمان لذت ببرند.

ایده های کم هزینه می تواند برای معماری ساختمان شامل طراحی دیوار باشد و یا استفاده از وسایل هماهنگ و همگون در مصالح و سایر تجهیزات ساختمانی باعث بهتر شدن فضای داخلی ساختمان خواهد شد. نظم دادن به کمدها و وسایل و قفسه بندی های مناسبی که برای کتاب ها و سایر تزیینات داخلی در نظر گرفته می شوند سبب استفاده مناسب و مفید از فضا خواهد شد.

با ایجاد تغییرات در فضای داخلی خانه و در قسمت های مختلف مانند آشپزخانه و نشیمن می توان یک فضای صمیمی ایجاد کرد و از آن لذت برد. در کنار هم چیدن وسایل و تجهیزات مناسب می توان از فضای ساختمان استفاده زیادی داشت و در کل این هماهنگی سبب بزرگتر نشان دادن فضای منزل می شود.

استفاده از مبلمان مناسب با متراژ آپارتمان یکی دیگر از عواملی است که در دکوراسیون داخلی ساختمان نقش زیادی دارد و فضای آپارتمان را بسیار شیک و دلچسب نشان می دهد و به همین ترتیب بهتر است که از همه وسایل داخلی ساختمان به صورتی همگون استفاده شود

+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 21:59 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 6

خرید املاک و سرمایه گذاری خرید مسکن

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

برای کاهش رکودی که در زمینه مسکن و معاملات ملکی به وجود آمده است می توان گفت که سرمایه گذاری در این امر سبب کاهش رکود در خرید املاک و معاملات مسکن خواهد شد. سرمایه گذاری در بخش مسکن و به همین ترتیب افزایش دادن ساخت و ساز می تواند سبب بالا رفتن صرفه اقتصادی شود و می توان در نتیجه به آینده معاملات مسکن و در کل بازار مسکن امیدوار شد.

با توجه به این که رکود معاملات و خرید و فروش مسکن در چند سال اخیر به مقدار زیادی مشاهده شده است از این رو باید برای این امر تمهیداتی صورت بگیرد تا سرمایه گذاران سرمایه خود را خارج نکنند و البته با توجه به این که قیمت مسکن افزایش نخواهد یافت و وام مسکن و تسهیلات بانکی افزایش یافته است می توان شاهد خرید و فروش بیشتر و انجام معاملات بیشتر مسکن خواهیم بود.

عضو کمیسیون عمران در مجلس بیان کرد که دولت باید با ایجاد چارچوب و قوانین مشخص برای نرخ و قیمت اجاره و با داشتن نظارت مناسب بر این امر باعث کاهش حباب قیمت در قیمت و نرخ اجاره ها شود.

با توجه به عوامل و نظارت هایی که صورت می گیرد و مواردی که گفته شده می توان شاهد ثابت ماند تقریبی قیمت مسکن بود و همین ثابت ماندن و افزایش نیافتن قیمت های خرید املاک و خرید مسکن در نهایت موجب افزایش معاملات مسکن و کم شدن این رکود می شود و می توان با قیمتی خوب و پیش بینی شده ملک مورد نظر را خریداری کرد.

+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 21:58 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 6

خرید آپارتمان نوساز با وام 100 میلیونی

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

برای خرید هر نوعی از املاک و دریافت تسهیلات خرید مسکن ابتدا باید شرایط ملک مورد نظر را به طور مناسبی بررسی کرد که آیا داراری امتیازات مناسب برای خرید و دریافت تسهیلات مشخص شده از طرف بانک مسکن می باشد یا خیر. برای خرید املاک گوناگون با شرایط مناسب می توان با توجه به تایید وام صد میلیونی اقدام کرد.

خرید آپارتمان های نوساز اغلب این شرایط را دارند که وام مسکن به آنها تعلق می گیرد و افراد برای خرید آپارتمان نوساز و یا هر نوعی از مسکن نوساز می توانند برای دریافت وام اقدام کنند. در هنگام خرید آپارتمان با توجه به امتیازات ویژه باید به شرایط مختلف آن دقت کرد و قیمت تعیین شده برای فروش را با معیارهای مناسبی مورد ارزیابی قرار داد. از جمله فاکتورهای مهم برای خرید ملک و یا آپارتمان نوساز و یا خانه کلنگی باید توجه شود که یان نوع از املاک در چه منطقه ای واقع شده اند و قیمت عرف آن منطقه در شرایط مناسب به چه نحوی تعیین می شود. اگرچه که وام صد میلیونی برای خرید مسکن و املاک تعیین شده باشد باید قیمتی مناسب برای خرید خانه را در ظنر داشت تا دچار مشکلات آتی در این زمینه نشوید.

مزیت آپارتمان های نوساز این است که تا چند سال نیازی به تعویض وسایل و تجهیزات داخل ساختمانی ندارند البته اگر آپارتمان مورد نظر با شرایط مناسب و تجهیزات مناسبی تهیه شده باشد و از وسایل باکیفیت برای آن مصرف شود. خرید آپارتمان های نوساز و خوب در شرایط مناسب و با وام به مبلغ مناسب از بانک مسکن امکان پذیر می باشد.

+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 21:57 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 4

خرید و فروش املاک با قیمت متفاوت

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

می دانیم که برای خرید و فروش املاک قیمت های متفاوتی در نظر گرفته می شود و فاکتورهای مهمی بر تعیین قیمت انواع املاک و قیمت مسکن تاثیر گذار هستند و معماری داخلی و خارجی ساختمان و ابزار و تجهیزات بیرونی و درونی ملک مورد نظر و هزینه های جانبی از جمله شکل طراحی ساختمان و منطقه ای که خرید و فروش ملک مورد نظر صورت می گیرد از جمله این عوامل می باشند که نمی توان از تاثیر هر کدام به تنهایی و یا تاثیرات توام آنها غافل شد.

به طور کلی نظر فروشنده نیز در این امر تاثیر گذار می باشد و باید در نظر داشت که برخی فروشندگان املاک و مسکن قیمتی بالاتر را برای فروش ملک خود در نظر می گیرند و این امر ممکن است باعث افزایش بی رویه قیمت مسکن در نقطه ای خاص شود. با سنجش درست عوامل و موقعیت ملک مورد نظر برای خرید می توان قیمت مناسب را با نظر کارشناسان مربوطه مورد ارزیابی قرار داد و سپس اقدام به خرید آپارتمان و یا خرید زمین و یا خرید هر نوع دیگری از املاک نمود.

در کل همه شرایط برای تعیین قیمت املاک مختلف طبق نظر و توافق بین خریدار و فروشنده می باشد و می توان یک قیمت متعادل را برای این معاملات ارائه داد که خریدار و فروشنده از انجام معامله خود رضایت کامل را احساس کنند و در واقع برای هر دو طرف معامله سود آوری صورت بگیرد.

خرید و فروش و اجاره هر نوع ملکی می توان تحت نظر کارشناسان مسکن صورت بگیرد و با قیمت مشخص شده زیر نظر کارشناسان معامله شود. قیمت های متفاوت با در نظر داشتن عوامل زیادی صورت می گیرد و باید در این بین توازن در نوع ساختمان و نوع ساخت و ساز و مصالح و سایر عوامل برای تعیین قیمت ملک وجود داشته باشد.

+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 21:56 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 6

انواع تسهیلات برای خرید مسکن تهران

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

همان طور که می دانیم برای خرید مسکن در روزگار کنونی باید دارای مقدار مناسبی از پول و سرمایه بود تا بتوان یک آپارتمان و یا یک مسکن خوب را برای زندگی خریداری کرد و انواع آپارتمان با قیمت های مختلفی وجود دارند که با توجه به منطقه ای که در آن واقع شده ایند دارای قیمت انحصاری برای هر متر مربع می باشند.

با توجه به این مورد که قیمت مسکن در تهران با افزایش قیمت آپارتمان و قیمت مسکن افزایش داشته است می توان شاهد افزایش تسهیلات و وام برای خرید مسکن از طرف بانک مسکن بود. برای خرید آپارتمان می توان وام مسکن را با توجه به شرایط تعیین شده و مشخص و سپرده در نظر داشت و انواع مبالغ مختلف برای وام مسکن با توجه به شهرهای مختلف و جمعیت و نوع مسکن مورد نظر متفاوت می باشد و برای گرفتن این تسهیلات باید دارای شرایط لازم برای خرید مسکن بود.

امتیازات مختلف داده شده برای خرید املاک مانند آپارتمان باعث می شود که کار گرفتن وام تسهیل شده و بسیاری افراد بتوانند آپارتمان یا ملک مورد نظر را برای خریداری با مشخصات مناسبی انتخاب نمایند. گفته می شود که شورای پول و اعتبار برای این که قدرت خرید مسکن برای زوجین و افراد جوان بیشتر شود وام و تسهیلات خرید مسکن را افزایش داده و سقف آن را 100 میلیون تومان رسانیده است و افراد با وجود این تسهیلات با در نظر داشتن امتیازات و شرایط مناسب می توانند اقدام به خرید ملک مورد نظر نمایند. با تامین مالی بسیاری از افراد و به خصوص جوانان می توان تا حد زیادی شاهد کاهش مشکلات مربوط به مسکن برای آنها بود. انواع این تسهیلات با سپرده و بدون سپرده از طرف بانک مسکن دارای شرایط مناسب برای زوجین می باشند.

+ نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1396ساعت 21:55 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 6

انجام پایان نامه مدیریت