خرید بک لینک X
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفت
تور مشهد
تخفیف شیراز
فروشگاه اینترنتی
دوربین مداربسته
خرید بک لینک ارزان
هزاری
آموزش سیستم های حفاظتی
بک لینک رایگان
جدیدترین کالاهای دیجیتال
فناوری اطلاعات, فناوری روز
امنیت اطلاعات
موبایل سامسونگ, موبایل اپل
تجهیزات شبکه
پایان نامه کشاورزی
پایان نامه رشته کشاورزی
پایان نامه معماری
پایان نامه رشته معماری
پایان نامه هنر
پایان نامه شیمی
پایان نامه کامپیوتر
پایان نامه اقتصاد
پایان نامه تاریخ
پایان نامه صنایع
پایان نامه حقوق
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه علوم اجتماعی
پایان نامه جامعه شناسی
الهیات فقه و فلسفه
فایل ارشد پایان نامه
مرکز دانلود تحقیق
پایان نامه ارشد
حقوق جزا خصوصی
پایان نامه مدیریت دولتی بازرگانی
پایان نامه ارشد ورد
سایت ارشد پایان نامه
مشاوره و برنامه ریزی کنکور
پایان نامه برق قدرت الکترونیک
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه رایگان
تولید غبارگیر صنعتی
ارشدها
پایان نامه دانلود ارشد
پایان نامه های ارشد
پایان نامه ارشد
پایان نامه حسابداری دولتی مالی
پایان نامه عمران
پایان نامه های ارشد
دانلود پایان نامه
پایان نامه جغرافیا
پایان نامه دات نت
فایل پایان نامه
پایان نامه
پایان نامه ارشد
پایان نامه
دسترسی پایان نامه
دانلود پایان نامه
پایان نامه ها
مقاله
تست ارشد
وبلاگدهی
خرید پایان نامه
دانلود پایان نامه
ساخت وبلاگ
ساختن وبلاگ
تبادل لینک
بک لینک
بک لینک ارزان
X
تبلیغات
بک لینک
راهنمای خرید آپارتمان های تهران

راهنمای خرید آپارتمان های تهران

اجاره‌بهای آپارتمان‌های ارزان و زیر 100 متر در مرکز تهران

منطقهی 12 تهران جزء مناطق مرکزی تهران است که به دلیل وجود کارگاهها و انبارهای مختلف، اکثر متقاضیان واحدهای مسکونی در آن کارگران فصلی هستند. این افراد عمدتا متقاضی سوئیتها و یا آپارتمانهایی با متراژ متوسط در منطقه 12 هستند. در ادامه قیمت روز برخی از سوئیتها و آپارتمانهای کوچک و زیر 100 متر و اجارهبهای آنها در منطقه 12گرداوری شده است.

آپارتمان 66 متری در 17 شهریور، آبشار، اجاره 750 هزار تومان و رهن 40 میلیون تومان.

آپارتمان 50 متری در قیام رنجبران، اجاره 200 هزار تومان رهن 10 میلیون تومان.

آپارتمان 90 متری در 17 شهریور آبشار، اجاره یک میلیون و 300 هزار تومان و رهن 50 میلیون تومان.

آپارتمان 98 متری در سنگلج، درخونگاه، اجاره 700 هزار تومان و رهن 5 میلیون تومان.

اجاره‌‌بهای آپارتمان در امینحضور و 59 متری، اجاره 750 هزار تومان و رهن 5 میلیون تومان.

اجارهبهای آپارتمان در 17 شهریور آبشار و 62 متری 40 میلیون تومان رهن کامل.

اجارهبهای آپارتمان در بهارستان هدایت و 63 متری، اجاره یک میلیون تومان و رهن 23 میلیون تومان.

اجارهبهای آپارتمان در ری، کوثر و 96 متری، یک میلیون و 200 هزار تومان و رهن 20 میلیون تومان.

اجارهبهای آپارتمان در 17 شهریور، آبشار و 59 متری، اجاره 660 هزار تومان و رهن 25 میلیون تومان.

اجارهبهای آپارتمان مختاری، تختی و 80 متری، اجاره 500 هزار تومان و رهن یک میلیون تومان.

اجارهبهای آپارتمان در خاقانی، غلامشاهی و 77 متری، 100 میلیون تومان رهن کامل.

اجارهبهای آپارتمان در ری، امام موسی صدر و 60 متری، اجاره 350 هزار تومان و رهن 15 میلیون تومان.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:07 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 90

اعتراض مخالفان وزیر راه و مسکن در مقابل خانه‌ملت

در حالی که امروز، اول اسفند 95 صحن علنی مجلس اسلامی شاهد برگذاری استیضاح آقای آخوندی، وزیر راه و شهر داری توسط نمایندگان مجلس بود، در بیرون مجلس، عدهی کثیری از متقاضیان مسکن مهر اعتراض خود را نسبت وضعیت موجود اعلام کرده و خواستار برکناری وزیر راه و شهر سازی شدند.

این افراد پلاکاردهایی که کاریکاتور آخوندی بر آن نقش بسته بود را به همراه داشتند و شعارهایی علیه او سر میدادند. این افراد نسبت به بیهوده و غلط خواندن تکمیل واحدهای مسکن مهر واکنش نشان دادند.

آخوندی پیشتر اتقاد شدیدالحنی نسبت به پروژه مسکن مهر کرده و آن را عامل اصلی ایجاد رکود در بازار املاک و خرید و فروش آپارتمان دانسته بود.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:06 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 80

اعلام حمایت تولیدکنندگان آملاک و آپارتمان‌ها از وزیر راه و مسکن

در گیر و دار اخبار مبنی بر استیضاح وزیر راه و مسکن، گویا تنها حامی آخوندی، تولیدکنندگان انبوه مسکن و آپارتمان هستند. انبوهسازان مسکن طی یک درخواست کتبی با اشاره به طرحهای سازندهی وزیر راه و شهرسازی در راستای بهبود وضعیت بازار مسکن، حمایت خود را از وی اعلام نمودند.

آنها با ابراز احترام به حقوق نمایندگان مجلس تصریح کردند، بهتر بود امضا کنندگان طرح استیضاح، با نمایندگان سایر تشکلها مشورت کرده و از نظرات آنها در این باره استفاده میکردند. در این درخواست کتبی آمده است که روشن است که استیضاح وزیران حق مسلم نمایندگان مجلس است اما در شرایط فعلی، استیضاح وزیر راه به ضرر بازار مسکن و خرید و فروش آپارتمان در تهران و سایر شهرها خواهد بود.

در ادامه عنوان شده است که در حال حاضر هرگونه تغییر در کابینهی دولت به صلاح بازار معاملات املاک نیست و ممکن است موجب وخیمتر شدن اوضاع مسکن شود بنابراین امیدواریم نمایندگان محترم مجلس در این شرایط بحرانی حاکم بر بازار مسکن با حمایت خود از وزیر راه، امکان ادامهی فعالیت وی را فراهم آورند.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:06 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 81

بی رونقی در خرید آپارتمان و مسکن در انگلیس/ فروش مسکن با تخفیف در لندن

بنا به گفتهی فعالان حوزهی ملک در انگلیس، در چند ماه اخیر وضعیت خرید و فروش مسکن و ته مبنی بر خارج شدن بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) عامل اصلی این وضعیت میباشد.املاک در این کشور دچار بیرونقی شدیدی شده است. به گفتهی آنان یکی از دلایل این رکود، برگزیت بوده که سبب شدت بخشیدن به روند کاهش قیمت ملک و آپارتمان در انگلیس و همچنین کاهش میزان معاملات در این حوزه شده است. این رکود به حدی بوده است که تعدادی از صاحبان ملک برای معاملهی آپارتمانها خود در انگلیس چندین ماه متوالی است که منتظر ماندهاند.

طبق پیشگویی کارشناسان این کشور، در صورتی که روند رکود بازار مسکن همچنان ادامه یابد، میزان خرید و فروش آپارتمان در این کشور با افت 11 درصدی مواجه خواهد بود که در 10 سال اخیر بیسابقه است. وضعیت بوجود آمده در بازار مسکن این کشور سبب شده است که بسیاری از صاحبان املاک علیالخصوص در شهرهای لندن و منچستر آپارتمانهای خود را با تخفیف در معرض فروش قرار دهند.

به نوشتهی تامز وضع کردن قانونهای اخیر مالیاتی در زمینهی معاملهی ملک و همچنین مسالهی برگزیت سبب بوجود آمدن چنین وضعیتی شده است و ممکن است با توقف میزان رشد قیمت خانه در انگلیس مواجه شویم. افت رشد قیمت خانه در شهرهایی مانند لندن، آکسفورد، بریستول و کمبریج بیشتر از سایر شهرها گزارش شده است.

روزنامهتامز افزود بنا به گزارش آژانس مسکن ساولزگ متوسط قیمت آپارتمان و خانه در لندن نسب به سال گذشته افت 7 درصدی داشته است. سازمان تحقیقاتی "آر آی سی اس" قبلا ادعا کرده است تحقیقاتش نشان میدهد رای گیری انجام شده در سال گذش

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:06 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 89

پیام‌ تهدیدآمیز بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر پردیس / پرداخت اقساط واحدهای مسکن مهر بعد از تحویل

حدود چند ماه پیش، برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس عنوان کردند که بانک مسکن با ارسال پیامکوتاه به علت پرداخت نکردن اقساط آپارتمانهای تحویل داده نشده به آنها هشدار داده است. گویا متن این پیامکها تهدید آمیز بوده و در آن، بانک مسکن عنوان کرده بود درصورتی که نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام نکنند واحدهای خود را از دست خواهند داد.

برخی از این متقاضیان هم مدعی شدهاند در حالی که ما هنوز خانهای تحویل نگرفتهایم، واحدهای ما به مزایده گذاشته شده است. برخی نیز میگویند ما اجارهنشین هستیم و هزینه های اجارهبهای خانه در تهران نیز خیلی زیاد هست و ما اینتوانایی را نداریم که هم هزینهی اجاره بهای خانه را و هم اقساط واحدهای مسکن مهری که هنوز تحویل نگرفتهایم را بپردازیم. انها میگویند تحویل اقساطی آپارتمانهای مسکن مهر در صورتی مفید است که ابتدا آن را تحویل ما بدهند و ما نیز هزینهی اجاره خانه نداشته باشیم.

یکی از کارشناسان بانک مسکن مدعی هست که آپارتمانها تکمیل شدهاند و تنها کمی ریزهکاریهای آنها باقی مانده است بنابراین متقاضیان باید نسبت به پرداخت اقساط آن اقدام کنند. از طرفی مدیران بانک مسکن با گذشت 5 سال به سوالات متقاضیان مبنی بر قیمت واحدها پاسخ نمیدهند.

این عوامل سبب بلاتکلیفی بسیاری از متقاضیان مسکن مهر پردیس شده است.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:04 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 87

آخوندی وزیر راه و مسکن از مجلس کسب رای اعتماد کرد

صبح روز یکشنبه جلسهی استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خانه ملت برگذار شد. در این جلسه مخالفان و موافقان وی دیدگاهها و نظرات خود را بیان کرده و در بارهی راهکارهای ارائه شده برای بهبود وضعیت مسکن سخنرانی کردند. در پایان این جلسه آخوندی موفق به کسب رای اعتماد مجدد از سوی نمایندگان مجلس شد.

نتیجهی این استیضاح بدین گونه بود که از تعداد کل نمایندگان 74 رای موافق، 176 رای مخالف و 5 رای ممتنع کسب کرد. وی در مهرماه 94 نیز استیضاح شده و در آن زمان نیز رای اعتماد کسب کرده بود.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:04 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 75

دو برابر شدن میزان تسهیلات مسکن در تبریز/تسهیلات جدید بانک مسکن تبریز

مهدی احمدی، رئیس امور شعب بانک مسکن تبریز از اعلام کرد بانک مسکن آمادگی لازم برای تکمیل طرحهای مسکن تا پایان بهار سال آینده را دارد. تعداد واحدهای مسکونی و آپارتمان که در اختیار بانک مسکن قرار دارد حدو 16 هزار واحد است که از این میزان، هزار و ششصد واحد روند تکمیل شدن را متوقف کردهاند و تاکنون بلا تکلیف باقی ماندهاند.

وی افزود میزان وامها و تسهیلات مسکن پرداخت شده نسبت به دورهی قبل دو برابر شده است و بخشهای ساخت و ساز خانه، مسکن اولیها و تامین خانه از طریق اوراق به ترتیب افزایش 1،28 درصدی، 1،3 درصدی و 50 درصدی داشتهاند. این مقام مسؤل تصریح کرد صندوق یکم با سپردههایی با ارزش مجموع هزار و چهارصد میلیارد ریال از استقبال قابل قبولی برخوردار بوده است.

احمدی اظهار داشت نرخ تسهیلات صندوق یکم یک رقمی، نرخ تسهیلات در بافتهای کهنه 8 در صد و خارج از آن 9،5 درصد با اقساط 12 ساله میباشد. وی افزود حداکثر این تسهیلات برای افراد در شهرهای بزرگ 60 میلیون تومان، برای زوجهای جوان 120 میلیون تومان و در شهرهای کوچک برای افراد 40 میلیون و برای زوجهای جوان 80 میلیون میباشد.

بنا به گفتهی ایشان حدود 5 هزار واحد قدیمی از بافتهای کهنه به بانک مرکزی معرقی شدهاند که از این میزان سه هزار و صد واحد تسهیلاتشان را دریافت کردهاند و اخیرا نیز حدود هزار صد واحد دیگر برای دریافت تسهیلات معرفی شدهاند. ایشان همچنین از پرداخت تسهیلات 45 میلیونی با سود 4 درصد به خانوادههای نیروی انتظامی خبر داد.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:04 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 89

فروش آزاد آپارتمان‌های مسکن مهر بدون متقاضی به همراه تسهیلات

بنابه گفتهی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان کرمانشاه، هماکنون 960 واحد مسکونی مهر در در استان کرمانشاه شهرهایی با جمعیت کمتر از 25 هزار وجود دارد که متقاضی ندارند. این واحدها متعلق پروژههای بیستون، ماهیدشت، کرند غرب و قصرشیرین بهترتیب هرکدام با 256، 128، 480 و 96 هستند. وی افزود این واحدها بیش از 5 درصد پیشرفت داشتهاند ولیکن تا کنون به علت عدم متقاضی قادر به اتمام آن نبودیم.

شمساله خدادای تصریح کرد اکنون بند فرم "ج" از این واحدها لغو شده است بنابراین این واحدهای مسکن مهر میتوانند بهصورت آزاد و با استفاده از وامهای مسکن مهر معامله شوند و افراد میتوانند برای خرید آپارتمانهای مسکن مهر با این شرایط اقدام نمایند.

معاون مسکن شهری اظهار کرد واحدهایی که تا کنون به بهرهبرداری نرسیدهاند یا مشکلدار بودهاند و یا بدون متقاضی میباشند که امیدواریم با زیاد شدن 10 میلیونی وام مسکن شاهد تکمیل برخی از آنها باشیم. همچنین حدود هزار واحد مسکونی بالای 90 درصد تکمیل موجود است که به دلیل مشکلات محلهای و زیرساختی تحویل داده نشدهاند.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:04 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 87

نرخ روز قیمت خانه و مسکن در محدوده‌ی رسالت/ فروش خانه در محدوده مترو گلبرگ

قیمت آپارتمان با متراژ 80 متر نوساز، حوالی مسجد الرسول 400 میلیون تومان.

قیمت آپارتمان با متراژ 110 متری دو سال ساخت در میدان رسالت ابتدای مدنی 533 میلیون تومان.

قیمت آپارتمان 50 متری 6 سال ساخت در میدان رسالت خیابان شهید هدایتی 200 میلیون تومان.

قیمت آپارتمان 72 متری 25 سال ساخت در خیابان سلمان طرقی منطقه رسالت 250 میلیون تومان.

قیمت آپارتمان در رسالت خیابان کمند با متراژ 55 متر مربع و 4 سال ساخت 225 میلیون تومان.

قیمت آپارتمان در حوالی رسالت خیابان کشفی با متراژ 75 مترمربع و نوساز 390 میلیون تومان.

قیمت آپارتمان در محدودهی رسالت خیابان 30 متری آذر با متراژ 140 مترمربع و 20 سال ساخت 490 میلیون تومان.

قیمت آپارتمان در محدودهی مترو گلبرگ با متراژ 55 مترمربع و نوساز 230 میلیون تومان.

فروش آپارتمان در محدوده رسالت، اسلام پناه با متراژ 90 مترمربع و نوساز 486 میلیون تومان.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:03 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 92

قیمت املاک و خانه‌های کلنگی و قدیمی در مناطق مختلف تهران

قیمت آپارتمان کلنگی در سوهانک با متراژ 142 متر مربع 965 میلیون تومان.

فروش آپارتمان کلنگی در قلهک با متراژ 95 مترمربع 700 میلیون تومان.

فروش آپارتمان قدیمی در محدودهی تجریش با متراژ 93 مترمربع یک میلیارد و 100 میلیون تومان.

فروش آپارتمان کهنهساز در کردستان با متراژ 115 مترمربع یک میلیارد و 150 میلیارد تومان.

قیمت خانهی کهنهساز در محدودهی فرمانیه با متراژ 70 مترمربع 900 میلیون تومان.

قیمت ملک کلنگی در منطقهی شهران کوهسار با متراژ 148 مترمربع 710 میلیون تومان.

فروش ملک قدیمیساز در منطقهی پیروزی با متراژ 82 متر مربع 265 میلیون تومان.

قیمت خانهی کهنهساز در محدودهی انقلاب با متراژ 55 مترمربع 250 میلیون تومان.

فروش آپارتمان کلنگی در منطقه ستارخان با متراژ 88 مترمربع 440 میلیون تومان.

فروش آپارتمان کلنگی در منطقهنیاوران با متراژ 135 مترمربع یک میلیارد و 620 میلیون تومان.

قیمت خانهی قدیمیساز در خیابان مطهری با متراژ 52 مترمربع 270 میلیون تومان.

قیمت ملک قدیمیساز در منطقهسعادتآباد با متراژ 134 مترمربع 1 میلیارد و 206 میلیون تومان.

فروش ملک کلنگی در شیخبهایی با متراژ 60 مترمربع 510 میلیون تومان.

فروش خانه کهنهساز در دروازه شمیران با متراژ 100 متر 400 میلیون تومان.

+ نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت 20:03 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 93

انجام پایان نامه مدیریت