خرید بک لینک X

ویزا شینگن
ویزای شینگن
تور تایلند
برترین اخبار
سایت خبری امید فارس
روز بلاگ
سایت ساز رایگان
ساخت وبلاگ
وبلاگدهی
سایت خبری قشم
خرید بک لینک X
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفت
تور مشهد
تخفیف شیراز
فروشگاه اینترنتی
دوربین مداربسته
خرید بک لینک ارزان
هزاری
آموزش سیستم های حفاظتی
بک لینک رایگان
جدیدترین کالاهای دیجیتال
فناوری اطلاعات, فناوری روز
امنیت اطلاعات
موبایل سامسونگ, موبایل اپل
تجهیزات شبکه
پایان نامه کشاورزی
پایان نامه رشته کشاورزی
پایان نامه معماری
پایان نامه رشته معماری
پایان نامه هنر
پایان نامه شیمی
پایان نامه کامپیوتر
پایان نامه اقتصاد
پایان نامه تاریخ
پایان نامه صنایع
پایان نامه حقوق
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه علوم اجتماعی
پایان نامه جامعه شناسی
الهیات فقه و فلسفه
فایل ارشد پایان نامه
مرکز دانلود تحقیق
پایان نامه ارشد
حقوق جزا خصوصی
پایان نامه مدیریت دولتی بازرگانی
پایان نامه ارشد ورد
سایت ارشد پایان نامه
مشاوره و برنامه ریزی کنکور
پایان نامه برق قدرت الکترونیک
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه رایگان
تولید غبارگیر صنعتی
ارشدها
پایان نامه دانلود ارشد
پایان نامه های ارشد
پایان نامه ارشد
پایان نامه حسابداری دولتی مالی
پایان نامه عمران
پایان نامه های ارشد
دانلود پایان نامه
پایان نامه جغرافیا
پایان نامه دات نت
فایل پایان نامه
پایان نامه
پایان نامه ارشد
پایان نامه
دسترسی پایان نامه
دانلود پایان نامه
پایان نامه ها
مقاله
تست ارشد
وبلاگدهی
خرید پایان نامه
دانلود پایان نامه
ساخت وبلاگ
ساختن وبلاگ
تبادل لینک
بک لینک
بک لینک ارزان
X
تبلیغات
بک لینک
معماری پست مدرنیسم

راهنمای خرید آپارتمان های تهران

معماری پست مدرنیسم


معماری پست مدرنیسم


پس از سال 1960، یک واکنش انتقادی کمتر تکاملی و انقلابی تر به معماری مدرن، برای اولین بار در نوشته های رابرت ونچوری بیان، شروع به تشکیل می دهد. معماران بیشتر در رابطه با زمینه و سنت تبدیل شده اند. زینت، یک بار توسط مدرنیسم تبعید، بازگشته است، اغلب در قالب احیاگری آشکارا تاریخی، اگر چه آن را به تازگی به عنوان اغلب در مواد با تکنولوژی بالا تفسیر شده است. این در یک التقاط سبک در صحنه معاصر شده است. معماران برجسته کار در حالت پست مدرن شامل فیلیپ جانسون در پروژه های بعدی او، مایکل گریوز، ریکاردو Bofill، و Aldo Rossi


در دادن فرم و انسجام به معماری مدرن، کتاب VER ها معماری UNE لوکوربوزیه (1923، TR. 1927) نقش مهمی، به عنوان نوشته های هلندی معمار JJP عود و معمار آلمانی والتر گروپیوس، که او نیز باوهاوس در رهبری دسائو. دیگر رهبران اولیه جنبش مدرن شامل لودویگ میس ون در روهه، مارسل بروئر و ارنست مه در آلمان و ریموند هود، آلبرت کان، ریچارد جی Neutra، ویلیام لسکازی، و جورج هاو در ایالات متحده است.


در سال 1932 برچسب "سبک بین المللی" توسط موزه هنر مدرن، شهر نیویورک به معماری مدرن به کار گرفته شد، پیش بینی پذیرش رو به رشد خود در سراسر جهان. ایالات متحده آمریکا به یک دژ از معماری مدرن پس از مهاجرت گروپیوس، میس، و بروئر از آلمان در طول 1930s شد. توسط درصد اواسط 20. معماری مدرن یک ابزار موثر برای برخورد با نیازهای ساختمان به طور فزاینده پیچیده از یک جامعه جهانی تبدیل شده بود. شرکت های بزرگ معماری از قبیل هاریسون و Abramovitz و اسکیدمور، اوینگز و مریل بسیار تلاش کرد تا مورد پسند عامه معماری مدرن در سراسر جهان پس از جنگ جهانی دوم است.

در همان زمان پیشرفت های تکنولوژیک در ادامه به تحت تاثیر قرار طرح معماران، به ویژه در عرصه ساخت و ساز پیش ساخته، به عنوان در آثار رضا باکمینستر فولر و موشه سفدی دیده می شود. توسعه سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش پیچیده نیز اجازه معماری مدرن از آب و هوای معتدل اروپا و شمال امریکا گسترش به کشورهای با شرایط آب و هوایی بسیار متنوع است.


تکامل سبکی


به طور فزاینده، در طول 1950s، معماری مدرن برای نازایی خود را، "سازمانی" ناشناس ماندن آن، و بی توجهی آن سنت سازی منطقه انتقاد قرار گرفت. بیشتر متنوع و منحصر به فرد، و همچنین منطقه ای، حالت های بیان شده توسط معماران نسل بعدی بودند، انتخاب شدند، اگر چه تاکید اساسی در ساختار و مواد را ادامه داد. این گرایش در آثار لویی کان، ادوارد Durell سنگ، و فیلیپ جانسون Cortelyou در ایالات متحده، و معماران جنبش به اصطلاح جدید Brutalism در انگلستان مشهود بود. وحدت مجسمه پویا ساختمان های ایرو Saarinen و اواخر آثار لوکوربوزیه مشخص شده است. دیگر معماران برجسته این نسل شامل آلوار آلتو فنلاند، ایتالیایی پیر لوئیجی نروی و پائولو سولری، و در مرکز و جنوب امریکا، لوسیو کوستا، اسکار نیمایر، خوان اوگورمن و فلیکس کاندلا.


+ نوشته شده در سه شنبه 21 دی 1395ساعت 23:05 توسط املاک نوین | | تعداد بازدید : 49

انجام پایان نامه مدیریت